ZKO Zvoleněves č. 724



Propozice





Propozice


Vložený závod - HOSTÉ


Kategorie OPT 1


Kategorie OPT 2 - Ringo


Kategorie OPT 2 - Vega


Rozhodčí:

p. Z. Babor a p. M. Skiba

Videa od Petra Kříže:
VIII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - kontrolní výkon
VIII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - kontrolní výkon - TOP
VIII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - likvidace pachatele na kole
VIII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - zadržení na autě

Fotky:
VIII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - foto: Irena Vimrová.

Hlavní sponzor:



www.mojecalibra.cz/







Propozice Výsledková listina - vložený závod Výsledková listina - OPT





Rozhodčí: Z.Babor a L. Lašek


Videa:

VII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - video: Petr Kříž
VII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - zadržení kolo - video: Petr Kříž
VII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - zadržení auto - video: Petr Kříž
VII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - nebezpečný pachatel - video: Petr Kříž
VII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - hladké zadržení
VII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - kontrolní výkon
VII. ročník Velké ceny Zvoleněvse - kontrolní výkon OPT 1 a OPT 2

Fotogalerie:

VII.ročník Velké ceny Zvoleněvse - nástup a vyhodnocení.

Hlavní sponzor:





http://www.jkbrand.cz/cs/potreby-pro-psy/granule-pro-psy/sams-field-krmivo/



http://www.jkbrand.cz/cs/akce/



http://www.jkbrand.cz/cs/pro-psi-utulky-a-spolky/






Propozice Výsledková listina - OPT 1 Výsledková listina - vložený závod








Závod posuzovali:



Fotogalerie:

VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - foto: Ladislav Tejml
VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - foto: Simona Opltová
VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - nástup a vyhodnocení

Videa:

VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - zadržení 200m - video: Petr Kříž
VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - zadržení auto - video: Petr Kříž
VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - zadržení kolo - video: Petr Kříž
VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - nebezpečný pachatel - video: Petr Kříž
VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - kontrolní výkon - video: Petr Kříž
VI. ročník Velké ceny Zvoleněvse - video: Petr Kříž

Děkujeme sponzorům:

www.krmivo-brit.cz

Česká bezpečnostní služba GRÁL s.r.o.






Propozice Výsledková listina Diplomy


PSOVOD Pes/Fena POSLUŠ. OBRANA CELKEM POŘ.
Dajč Miroslav Woodo 73 352 425 1.
Skiba Michal Xitt 64 346 410 2.
Novák Tomáš Argo 66 337 403 3.
Resselová Jitka Asa 87 314 401 4.
Rouček Pavel Lex 94 294 388 5.
Včela Martin Xoll 52 214 266 6.
Demeter Lubomír Rony 7.

Fotogalerie:

V. ročník Velké ceny Zvoleněvse

Videa:

V. ročník Velké ceny Zvoleněvse - 1. část
V. ročník Velké ceny Zvoleněvse - 2. část
V. ročník Velké ceny Zvoleněvse - 3. část


Děkujeme sponzorům:

www.krmivo-brit.cz

www.bohemiaplast.cz





Propozice IV.ročníku VC Zvoleněvse Výsledková listina


PSOVOD Pes/Fena POSLUŠ. OBRANA CELKEM POŘ.
Dajč Miroslav Woodo 83 292 375 1.
Resselová Jitka Asa 77 270 347 2.
Rouček Pavel Lex 73 261 334 3.
Černý Pavel Pram 95 222 317 4.
Houžvičková Ludmila Artemis 90 200 290 5.
Slámová Alena Cif 71 206 277 6.
Bouma Jan Asso 53 198 251 7.
Vacek Bohumil Bak 87 138 225 8.
Titlbach Michal Uran 48 174 222 9.
Slámová Alena Bar 88 96 184 10.
Tiesl Tomáš Enzo 81 100 181 11.
Pachman Petr Falco 83 0 83 12.


Videa - Klára Týřová + Hana Jelínková:

IV.VC - hladké zadržení
IV.Velká cena Zvoleněvse - zadržení na auto
IV.Velká cena Zvoleněvse - výtržnost


Fotogalerie:

IV.VC - nástup
IV.VC - obrany - foto: Švihlík František
IV.VC - vyhlášení
IV.Velká cena -foto: Franta Škvrna

Děkujeme sponzorům:

www.krmivo-brit.cz

www.bohemiaplast.cz





Info III.ročník VC Zvoleněvse Propozice




PSOVOD JM.PSA POSLUŠ. OBRANA CELKEM POŘ.
Novák Tomáš Argo 83 369 452 1.
Pachman Petr Fox 88 346 434 2.
Rouček Pavel Lex 89 338 427 3.
Vydra Zdeněk Mates 84 333 417 4.
Dajč Miroslav Wirti 83 326 409 5.
Černý Pavel Pram 95 309 404 6.
Piskáčová Petra Roxy 83 318 401 7.
Kiessling Martin Max 97 302 399 8.
Haleš Jiří Benk 77 292 369 9.
Houžvičková Ludmila Edward 70 294 364 10.
Bouma Jan Aso 69 287 356 11.
Titlbach Michal Uran 64 285 349 12.
Resselová Jitka Asa 89 259 348 13.
Kovaříková Nelly Amerika 84 257 341 14.
Navrátilová Olga Chuck 67 234 301 15.
Tiesl Tomáš Enzo 81 200 281 16.
Skiba Michal Xitt 78 197 275 17.
Vacek Bohumil Bak 93 178 271 18.
Svoboda Milan Ben 0 269 269 19.
Celá výsledková listina

Videa - Jana Krohová:

III.VC - zadržení figuranta v úkrytu
III.VC - zadržení figuranta na autě
III.VC - zadržení figuranta - kontrolní výkon
III.VC - zadržení figuranta v kruhovém poli

Fotogalerie:

III.VC - nástup
III.VC - obrany - foto:František Švihlík
III.VC - obrany - foto:František Škvrna
III.VC - poslušnost - foto:František Švihlík
III.VC - poslušnost - foto:František Škvrna
III.VC - vyhlášení
III.VC - diváci a ostatní - foto:František Švihlík


Sponzoři:


Česká bezpečnostní služba GRÁL s.r.o.


Proč krmit Brit Care Dog Superpermium







II. ročník Velké ceny Zvoleněvse
"O pohár ČBS Grál"
12.9.2009



Info II.ročník VC Zvoleněvse Propozice a přihláška


START.Č. PSOVOD PES PLEMENO ORGANIZACE POČET BODŮ POŘ.
2 Černý Pavel Pram NO VSČR Oráčov 442 1.
4 Pachman Petr Fox BOM Ostraha letiště 421 2.
8 Haleš Jiří Benk BOM MP Příbram 417 3.
3 Rouček Pavel Lex BOM VSČR Jiřice 407 4.
1 Švihlík František Cay AST ZKO Švermov 404 5.
9 Digaňa Radek Maximus BOM ZKO Lysá n. Labem 350 6.
11 Titlbach Michal Uran RTW VSČR Oráčov 340 7.
10 Svoboda Milan Ben NO VSČR Oráčov 327 8.
7 Černáč Miroslav Rocky AMSTAF VSČR Kynšperk n. Ohří 297 9.
5 Krupka Milan Dash RTW ZKO Švermov odstoupil 10.
6 Digaňa Radek Sam NO VÚ Stará Boleslav odstoupil 11.



Videa:

Výtržnost Černý - Pram
Výtržnost Švihlík - Cay
Výtržnost Rouček - Lex
Výtržnost Pachman - Fox
Výtržnost Černáč - Rocky
Výtržnost Haleš - Benk
Výtržnost Digaňa - Maximus
Výtržnost Svoboda - Ben
Výtržnost Titlbach - Uran
Zadržení v bazénu
Zadržení na autě
Hladké zadržení

Fotogalerie:

Nástup
Poslušnost
Obrany
Vyhodnocení


Děkujeme sponzorům:

Česká bezpečnostní služba GRÁL s.r.o.
Brit
BOHEMIA PLAST KLADNO spol. s r.o.
Banner Baterie ČR, spol. s r.o.




I. ročník Velké ceny Zvoleněvse 13.9.2008



Propozice Info I.ročník VC Zvoleněvse


START.Č. PSOVOD JM.PSA PLEMENO ORGANIZACE STŘEL. POSLUŠ. OBRANA CELKEM POŘ.
7 Demeter Lubomír Gery NO MP Ústí n. Labem 57 69 264 390 1.
14 Houžvíčková Ludmila Artemis NO ZKO Sahara-Podlešín 47 80 261 388 2.
12 Černý Pavel Pram NO věznice Oráčov 52 86 250 388 3.
8 Krunt Jiří Asterix BOM MP Slaný 57 91 236 384 4.
11 Pachman Petr Fox BOM ostraha letiště 23 83 273 379 5.
10 Digaňa Radek Maximus BOM ZKO Lysá n. Labem 36 67 270 373 6.
3 Kropáček Martin Asso BOM ostraha letiště 52 82 229 363 7.
1 Vydra Zdeněk Bona NO K.K.Tři sekery 53 84 217 354 8.
6 Haleš Jiří Ben BOM MP Příbram 46 68 233 347 9.
2 Včela Martin Nero NO MP Ústí n. Labem 7 69 223 299 10.
13 Šmíd Jiří Kord BOM ZKO Beroun 51 71 121 243 11.
5 Kalina Jan Chelsea NO 7 61 90 158 12.
4 Baladová Arlette Dina NO 13 43 68 124 13.
9 Křížek Václav Body BOM AČR Stará Bol. 0 64 85 odstoupil 14.



Videa:

Video ze svahu
Video z kola
Video z kontroláku
Video z výtržnosti

Fotogalerie:

Nástup, střelba, poslušnost
Doprovod, přepad, výtržnosti
Zadržení pachatele jedoucího na kole
Hladké zadržení do svahu
Kontrolní výkon
Vyhodnocení


Děkujeme sponzorům:

Česká bezpečnostní služba GRÁL s.r.o.
Brit
OBEC KOLEČ
OBEC ŽIŽICE
MĚSTO SLANÝ
Šimek Vladimír - velkoobchod - maloochod
KOSSTA TŘEBÍZ s.r.o.
ŠVARC GAS REAL s.r.o.
Martin Maňas - servis kotlů
p. Drholec - masné krámy
Středočeská obchodní společnost group s.r.o.
BOHEMIA PLAST KLADNO spol. s r.o.
Jiří Štefunda